KURUMSAL

Yalmans Customs
Gümrük Müşavirliği

Yalmans Customs Avrupa Birliği çapında gümrüklemeleri ve transit prosedür alanlarında geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.
Avrupa birliği ülkelerinde Kati ve geçici ithalat-ihracat gümrüklemeleri, e-ticaret ve fuar alaninda gümrüklemeler, transit gümrükleme işlemleri gibi hizmetler Yalmans Customs çatısı altında Yalmans GmbH tarafından verilmektedir.
Yalmans Customs olarak; Hava, Kara ve Deniz bütün ulaşım yollarını kapsayacak şekilde ürünlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gümrüklenmesi her zaman asli hedefimizdir.
Yalmans Customs, ithalat gümrüğü, ihracat beyanları, nakliye prosedürleri konusunda yetkin ve hızlı yardım sunarak sizden ciddi bir iş yükünü alıp asıl işinize odaklanmanıza yardımcı olmaktadır.
27 ülkeden oluşan Avrupa Birliği topluluğu, gümrük kanunlarında sürekli güncellemeler yapıp, yasaları takip etmeyi zorlaştırmaktadır. Yalmans Customs bu değişiklikleri sizin için yakından takip edip, olası hataları ve gecikmeleri önlüyor. AB gümrükleme işlemlerinizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

Hizmet Kalitesi

Etkin ve hızlı gümrükleme
Gümrük sorunlarınıza etkili çözümler
Gümrükleme alanında uzman kadro